Звезда победила!!!

28

Црвена звезда добила је трећу од последње четири утакмице у Суперлиги и после седам
одиграних кола представља кандидата за четврто место које доноси право на за учешће у НЛБ
лиги наредне сезоне.

У драматичној пенал-завршници, пред око 1.200 гледалаца у Хали спортова на Новом Београду:
Мега Визура – Црвена звезда 81:84 (18:21, 16:22, 18:20, 29:21)!

Утакмица је решена у последња два минута, која су са прекидима трајала готово 15 минута. У
серији брзих фаулова на обе стране и не баш сигурног извођења слободних бацања, црвено-бели
су успели да одбране три поена разлике, колико су имали и на почетку пенал рулета.

Три секунде пре краја, при резултату 81:82, капитен наше екипе Борис Бакић убацио је оба
слободњака, и Звезда је славила.

Најефикаснији у нашим редовима Страхиња Драгићевић истиче да је ова победа битна за црвено –
беле.

Честитао бих екипи Мега Визуре на фер и коректној игри. За нас је ово битна победа која
ће нам помоћи за наставак сезоне. Следећа утакмица је са екипом Раднички и очекујем