Црвена звезда лако до победе

42

Ватерполисти Црвене звезде рутински су савладали мађарски ПВСК Печуј са четири гола разлике
у Евроинтер лиги (10:6). Наши ватерполисти су до полувремена водили са 4:0, па су Мађари тек
у првом минуту трећег периода дали први гол. Сигурној екипи Виктора Јеленића победа се није
доводила у питање, а стрелци за наш тим су били Русов (1), Дејан Савић (3), Антонијевић (1),
Аксентијевић (4) и Ивошевић (1)

Скроман као и увек шеф стручног штаба црвено-белих Виктор Јеленић истиче да је дуел против
Печуја за наш тим представљао само јачи тренинг.

Били смо сигурни! Диктирали смо темпо игре, водили током читавог меча, што смо и
очекивали. Искористили смо ову утакмица да проверимо стање играча и уиграмо се пред
најважније утакмице против Војводине и полуфинала плеј офа
– истакао је тренер црвено-
белог тима Виктор Јеленић.

Попут свог тренера размишља и Ристо Маљковић, сјајни бек наших „делфина“.

Показали смо колико вредимо. Меч против Мађара нам је послужио да проверимо у
каквој смо форми пред наставак такмичења у домаћем шампионату и Евроинтер Лиги

јасан је био Ристо Маљковић

Следећи меч у Евроинтер Лиги заказан је за 7. март, а наши ватерполисти ће гостовати у Словачкој