Сјајне одбране нису биле довољне

30

Рукометашице Црвене звезде нису успеле да савладају Врњачку Бању (26:32) у 13.колу Супер лиге.

Прво полувреме протекло је у равноправној борби, где су црвено-беле скоро све до самог краја полувремена и водиле са голом разлике, али онда је уследио преокрет.

Ни сјајне одбране нашег голмана Марије Чолић нису успеле да зауставе разиграну Катарину Крпеж која је постигла чак 11 голова.    Наше младе играчице лавовски су бориле, али дошло је до пада нивоа игре и концентрације, а икусне играчице Врњачке Бање успеле су то да искористе и приведу меч крају без проблема.

Црвено-беле су и даље осме на табели, а у наредном колу састаће се са играчицама РТБ Бора.

Црвена Звезда-Врњачка Бања (26:32)