Прва победа

36

У јединој утакмици на припремама у Италији, фудбалери Црвене звезде победили су локалног трећелигаша Масезе са 8:0 (2:0). Троструки стрелац био је Аргентинац Ернан Баркос, а два гола постигао је Огњен Короман.

Одмах после меча црвено-бели су кренули за Београд, а већ у петак путују на међународни турнир у Израел.

Против Масезеа тренер Александар Јанковић дао је прилику свим играчима. У првом полувремену играли су: Ранђеловић, Анђелковић, Баста, Миладиновић, Адамовић, Миловановић, Милијаш, Перовић, Трајковић, Јестровић и Рашковић. Стрелци су том периоду били Миловановић у 2. и Рашковић у 7. минуту.

У других 45 минута на терену су били: Радивојевић, Броновицки, Ђорђевић, Туторић, Гај, Короман, Молина, Бурзановић, Кастиљо, Баркос и Мисдонгард. Голове су постигли Баркос, у 47, 64. и 90. минуту, Короман у 62. и 66. из једанастерца, и Кастиљо у 82. минуту.