Пријатељски – нерешено

39

Пријатељски сусрет члана Премијер лиге Босне и Херцеговине Славије из Источног Сарајева и првака Србије Црвене звезде завршен је у суботу без победника, резултатом 2:2 (0:1).

Утакмица је одиграна пред око 7.500 хиљада гледалаца, а повод је прослава стогодишњице постојања ФК Славија.

Вођство Црвеној звезди је у шестом минуту донео Бетолигар Мисдонгард у шестом минуту.

Домаћин је стигао до изједначења у 73. минуту, а велико славље домаћим навијачима приредио је Дарко Спалевић, некадашњи нападач Младости из Лучана и Звезде.

Преостала два гола виђена су у самом финишу утакмице. Најпре је у 87. минуту Александар Тришовић донео нову предност Звезди, а коначних 2:2 поставио је Витковић у следећем нападу.