Може и без публике

47

Кошаркаши Црвене звезде су победили белгијски Монс 96:69 (32:11, 17:19, 24:24, 23:15) у утакмици деветог кола Д групе УЛЕБ купа.

Меч који је одигран без публике у хали Пионир практично је решен у првој четвртини када је Звезда стекла огромну предност. Иако је наша екипа у наставку играла опуштено, гости то нису умели да искористе.

Монс је само у трећој четвртини успео да разлику сведе на подношљиву меру, али само пар минута чвршће игре је било довољно да вођство наше екипе износи двадесетак поена разлике.

У последњој деоници противнику је задат завршни ударац и забележена је убедљива победа, али Звезда ће такмичење у групи вероватно ипак завршити као трећа на табели.

Црвена звезда: Буркс 4, Марковић 6, Поповић 11, Драгићевић 12, Ковач 4, Гуровић 29, Антић 5, Радивојевић 13, Милошевић 2, Мишановић 10, Александров.