Нерешено са Крушевљанкама

28

Рукометашице Црвене звезде су на свом терену играле 28:28 (14:15) са екипом Напретка у утакмици шестог кола Суперлиге.

Одлично је одиграла наша екипа против фаворизованих противница из крушевца и уз само мало више среће могла је да освоји цео плен.

У првом полувремену се играло гол за гол, ниједна од екипа није успела да оствари осетнију предност што је наговештавало неизвесну утакмицу до самог краја.

Звезда у другом полувремену успева да борбеном игром заустави нападе гошћи и стекле предност, али су искусније Крушевљанке успеле да изједначе.

Звезда је у финишу при нерешеном резултату промашила седмерац и два напада па је меч завршен поделом бодова што је ипак одличан резултат за младу екипу Црвене звезде.

Црвена звезда: Петровић (4 одбране), Чолић (9 одбрана), Богосављевић 4, Будаи 5, Човић 9, Лишчић, Луковић, Доцић, Лишчевић 3, Дабетић, Цвијић, Поповић 1, Андрић 4, Богдан 2