Широко у Широком

31

У 22. колу Јадранске лиге Црвена звезда је победила на тешком гостовању у Широком Бријегу 65:79 (13:16, 21:22, 13:18, 18;23) и домогла се другог места на табели.

Иако без Милана Гуровића, наша екипа је приказала изузетно сигурну игру и победила мотивисаног протвника. Иако у првом полувремену шут са дистанце није функционисао, Звезда је захваљујући бољој игри под кошем имала предност.

Почетком другом полувремена, наша екипа долази до предности од осам поена, али се домаћин враћа у игру и долази до изједначења. Ипак, у завршници долази до изражаја квалитет Црвене звезде и остварена је убедљива победа.

Црвена звезда: Хендерсон 2, О’Бенон 13, Витковац 6, Раичевић 5, Мишановић 2, Антић 13, Драгојловић 20, Јеретин 9, Радивојевић 9, Суботић, Бјелица, Милошевић.