Из Пожаревца погнуте главе

49

У 17. колу Прве А лиге, одбојкаши Црвене звезде су претпрели пораз у Пожаревцу од екипе Бамбија Младог радника са 3:1 (18:25, 25:20, 25:23, 26:24) чиме су највероватније изгубили све шансе да се пред плеј оф домогну трећег места на табели.

У веома доброј утакмици, наша екипа није имала решења за надахнуту игру домаћег тима. Утисак је да је меч преломљен у трећем сету у којем су се екипе смењивале у вођству, али је срећа превагнула на страну домаћих. Звезда је четврти сет буквално поклонила домаћину јер је имала сигурну предност, имала и сет лопту, али ни то није било довољно за освајање макар једног бода.

„Недостајала нам је сигурност у одлучујућим тренуцима и по ко зна који пут нам се дешава да сетове губимо на разлику. И пре меча смо знали да нас чека тежак посао и честитам противнику на заслуженој победи“, рекао је после меча тренер нашег тима, Жељко Булатовић