Млађе категорије

Припремио: Мирослав Миливојевић

Резултати млађих категорија Хокејашког клуба Црвена звезда од 27. 03. до 20. 05. 2018.

Јуниорско Првенство државе: 1. Црвена звезда без борбе пошто се једина пријавила за такмичење. Постава: Душан Крстић, Неил Беатон, Александар Аврамовић, Урош Младеновић, Јован Пантић, Андреј Радојичић, Василије Анђелковић, Марко Драговић, Ђорђе Стојсављевић, Матија Вуковић, Страхиња Видовић, Игор Митровић, Антонија Јеремић, Момчило Голубовић, Антоније Богдановић, Давид Миљковић, Јаков Ајдуковић, Павле Ђукић, Вељко Врућинић, Матеја Ђерић, Алекса Виторовић, Матија Рајић, Алекса Грујовић, Милош Гајић, Матеја Поповић, Алекса Гвозденовић, Матеја Ранковић, Георге Таракан, Лазар Пејчић, Андреја Јововић, Антоније Машић, Петар Симић, Марко Младеновић, Страхиња Ивковић, Василије Маринковић, Лука Аџић, Павле Ајдуковић, Вук Савић.
Кадетско Првенство државе – Звездини резултати: Партизан 11:2 и 14:0. Коначно: 1. Црвена звезда. Наступали: Неил Беатон, Душан Крстић, Урош Миљковић, Андреј Радојичић, Душан Вуковић, Марко Петровић, Милош Симовић, Ненад Нешић, Дамир Дуковски, Вук Николић, Милица Велчек, Матија Динић, Сава Станковић, Матеја Поповић, Нико Гаковић, Антоније Јеремић, Иван Голднер, Матеја Ђерић, Вук Савић, Вук Шаљић, Матија Николић, Матија Павловић, Павле Стојановић, Лука Божовић, Матеја Милошевић, Војин Стојанов, Реља Јовановић, Матеја Магић, Вук Крављанац, Алекса Гвозденовић.
Пионирско Првенство државе – Звездини резултати: Партизан 8:1; 5:3 и 3:2; Спартак (С) 9:2; 6:3 и 6:1; Војводина 15:2; 5:0 и 5:0; НС Старс 5:0; 5:0 и 0:5. Коначно: 1. Црвена звезда са 32 бода. Наступали: Лазар Илић, Урош Миљковић, Филип Коренић, Нико Гаковић, Лазар Лалошевић, Максим Вујовић, Душан Гаћеша, Петар Миликић, Мане Познан, Никола Ковачевић, Урош Јаковљевић, Лука Радојичић, Андреј Момчиловић, Алек Лазић, Иван Димитријевић, Андреа Раичевић, Александар Секуловски, Милица Велчек, Валентина Врхоци, Реља Милошевић, Никола Урошевић, Миња Ивановић, Илија Марковић, Реља Јововић, Димитрије Дограјић, Андреја Поповић, Коста Младеновић, Матеја Магић, Војин Стојанов, Вук Стаматовић, Матија Динић, Филип Зубац, Сава Станковић.
Првенство државе за млађе пионире – Звездини резултати: Војводина 22:0 и 9:0; НС Старс 6:0 и 0:5; Спартак (С) 1:2 и 6:3; Партизан 6:0 и 2:1. Коначно: 1. Црвена звезда са 17 бодова. Наступали: Филип Коренић, Валентина Врхоци, Андреја Раичевић, Мана Познан, Иван Димитријевић, Андрија Вуковић, Милош Мартиновић, Петар Видојковић, Огњен Левајац, Игњат Милошевић, Јован Дружетић, Страхиња Милановић, Огњен Делић, Александар Мроз, Вук Миливојевић, Вукашин Марковић, Богдан Николић, Богдан Егер, Максим Миликић, Огњен Ђорђевић, Антоније Лазић, Алек Лазић, Никола Томашевић, Лазар Радовић, Сава Мирковић, Лазар Делић, Максим Вујовић, Грегор Трипковић, Душан Гаћеша, Марко Радовић, Андреј Алексић.

Резултати млађих категорија Хокејашког клуба Црвена звезда од 19. 02. до 26. 03. 2018.

Интернационална хокеј лига (ИХЛ) за јуниоре – Звездини резултати од 1. до 28. кола: Триглав 5:4 (после продужетака); 7:5; 2:3 и 2:4; Олимпија 1:3; 4:5; 1:4 и 0:5; Марибор 2:1 (пп); 2:3 (пп); 4:2 и 6:1; Загреб 5:4 (пп); 2:4; 4:2 и 0:5; Млади Јесенице 2:6; 1:7; 0:5 и 0:5; Блед 1:2; 6:2; 3:2 и 6:5 (пп); Славија 3:1; 5:1; 2:8 и 1:3. Пласман јуниора пред плеј оф: 6. Црвена звезда са 33 бода.
Четвртфинале и полуфинале плеј офа ИХЛ лиге за јуниоре: ЦЗ – Олимпија (Љ) 7:4; 1:2 и 4:2; ЦЗ – Триглав 0:7 и 3:4. Звездини јуниори нису се пласирали у финале ИХЛ лиге.
Наступали: Душан Крстић, Неил Беатон, Александар Аврамовић, Урош Младеновић, Јован Пантић, Андреј Радојичић, Василије Анђелковић, Марко Драговић, Ђорђе Стојсављевић, Матија Вуковић, Страхиња Видовић, Игор Митровић, Антонија Јеремић, Момчило Голубовић, Антоније Богдановић, Давид Миљковић, Јаков Ајдуковић, Павле Ђукић, Вељко Врућинић, Матеја Ђерић, Алекса Виторовић, Матија Рајић, Алекса Грујовић, Милош Гајић, Матеја Поповић, Алекса Гвозденовић, Матеја Ранковић, Георге Таракан, Лазар Пејчић, Андреја Јововић, Антоније Машић, Петар Симић, Марко Младеновић, Страхиња Ивковић, Василије Маринковић, Лука Аџић, Павле Ајдуковић, Вук Савић.

Резултати млађих категорија Хокејашког клуба Црвена звезда од 23. 01. до 18. 02. 2018.

Интернационална хокеј лига (ИХЛ) за јуниоре – Звездини резултати од 1. до 25. кола: Триглав 5:4 (после продужетака); 7:5; 2:3 и 2:4; Олимпија 1:3; 4:5 и 1:4; Марибор 2:1 (пп); 2:3 (пп); 4:2 и 6:1; Загреб 5:4 (пп); 2:4 и 4:2; Млади Јесенице 2:6; 1:7 и 0:5; Блед 1:2; 6:2; 3:2 и 6:5 (пп); Славија 3:1; 5:1; 2:8 и 1:3.
Наступали: Душан Крстић, Неил Беатон, Александар Аврамовић, Урош Младеновић, Јован Пантић, Андреј Радојичић, Василије Анђелковић, Марко Драговић, Ђорђе Стојсављевић, Матија Вуковић, Страхиња Видовић, Игор Митровић, Антонија Јеремић, Момчило Голубовић, Антоније Богдановић, Давид Миљковић, Јаков Ајдуковић, Павле Ђукић, Вељко Врућинић, Матеја Ђерић, Алекса Виторовић, Матија Рајић, Алекса Грујовић, Милош Гајић, Матеја Поповић, Алекса Гвозденовић, Матеја Ранковић, Георге Таракан, Лазар Пејчић, Андреја Јововић, Антоније Машић, Петар Симић, Марко Младеновић, Страхиња Ивковић, Василије Маринковић, Лука Аџић, Павле Ајдуковић.

Резултати млађих категорија Хокејашког клуба Црвена звезда од 14. 12. 2017. до 22. 01. 2018.

Интернационална хокеј лига (ИХЛ) за јуниоре – Звездини резултати од 1. до 20. кола: Триглав 5:4 (после продужетака); 7:5 и 2:3; Олимпија 1:3; 4:5 и 1:4; Марибор 2:1 (пп); 2:3 (пп); 4:2 и 6:1; Загреб 5:4 (пп); 2:4 и 4:2; Млади Јесенице 2:6 и 1:7; Блед 1:2; 6:2 и 3:2; Славија 3:1 и 5:1.
Наступали: Душан Крстић, Неил Беатон, Александар Аврамовић, Урош Младеновић, Јован Пантић, Андреј Радојичић, Василије Анђелковић, Марко Драговић, Ђорђе Стојсављевић, Матија Вуковић, Страхиња Видовић, Игор Митровић, Антонија Јеремић, Момчило Голубовић, Антоније Богдановић, Давид Миљковић, Јаков Ајдуковић, Павле Ђукић, Вељко Врућинић, Матеја Ђерић, Алекса Виторовић, Матија Рајић, Алекса Грујовић, Милош Гајић, Матеја Поповић, Алекса Гвозденовић, Матеја Ранковић, Георге Таракан, Лазар Пејчић, Андреја Јововић, Антоније Машић, Петар Симић, Марко Младеновић, Страхиња Ивковић, Василије Маринковић, Лука Аџић, Павле Ајдуковић.

Резултати млађих категорија Хокејашког клуба Црвена звезда од 19. 04. до 21. 05. 2017.

Првенство Србије за јуниоре: 1. Црвена звезда. Првенство Србије за кадете: 1. Црвена звезда. Првенство Србије за пионире: 1. Црвена звезда.

Резултати млађих категорија Хокејашког клуба Црвена звезда од 21. 02. до 18. 04. 2017.

Словенска лига за јуниоре – Звездини резултати: Славија јуниор (Љ) 3:2; 2:1 (после продужетка); 0:4 и 0:5; Олимпија (Љ) 5:4; 4:2; 1:3 и 4:2; Млади Јесенице 3:2; 2:1; 4:3 (после продужетака) и 0:5; Триглав 9:1; 7:1; 1:4 и 3:5. Пласман пред плеј оф: 1. Црвена звезда са 28 бодова. Због репрезентативних обавеза Звездини јуниори нису наступили у полуфиналу плеј офа Првенства Словеније.
Словенска лига за кадете – Звездини резултати: Триглав 5:1; 1:7 и 3:1; Славија јуниор 0:3; 1:2 и 2:3 (после продужетка); Марибор 6:2; 9:2 и 3:4 (после продужетка); Млади Јесенице 2:9; 3:2 и 6:1; Загреб 8:2; 5:2 и 9:2; Олимпија 2:3; 0:5 и 5:2; Блед 7:4; 7:1 и 5:0. Пласман пред плеј оф: 4. Црвена звезда са 38 бодова. Четвртфинале плеј офа: ЦЗ – Блед 7:4; 3:4 и 5:4 (после продужетака). Полуфинале плеј офа: ЦЗ – Олимпија (Љ) 1:5 и 1:11. Меч за 3. место: ЦЗ – Славија јуниор 0:2; 3:1 и 3:4. Коначно: 4. Црвена звезда.
Првенство Србије за јуниоре: 1. Црвена звезда. Првенство Србије за кадете: 1. Црвена звезда. Првенство Србије за пионире: 1. Црвена звезда. Ове три Звездине титуле биће коначне када их потврди канцеларија ХСС.
Првенство Србије за млађе пионире: предстоје утакмице плеј офа.

Резултати млађих категорија Хокејашког клуба Црвена звезда од 16. 01. до 20. 02. 2017.

Словенска лига за јуниоре – Звездини резултати: Славија јуниор (Љ) 3:2; 2:1 (после продужетка) и 0:4; Олимпија (Љ) 5:4; 4:2; 1:3 и 4:2; Млади Јесенице 3:2 и 2:1; Триглав 9:1; 7:1; 1:4 и 3:5.
Словенска лига за кадете – Звездини резултати: Триглав 5:1; 1:7 и 3:1; Славија јуниор 0:3; 1:2 и 2:3 (после продужетка); Марибор 6:2; 9:2 и 3:4 (после продужетка); Млади Јесенице 2:9; 3:2 и 6:1; Загреб 8:2; 5:2 и 9:2; Олимпија 2:3; Блед 7:4.
Словенска лига за пионире – Звездини резултати: Славија јуниор 3:2; Цеље 10:1; Загреб 1:5 и 2:8; Блед А 1:6; Блед Б 2:4; КАЦ (Целовец) 2:3 (после продужетака); Марибор 1:8 и 2:1; Олимпија (Љ) 1:4 и 2:6; Триглав 2:3 (после продужетака); ЕЦ ВСВ (Аустрија) 2:4; Млади Јесенице 4:5 (после продужатка).
Словенска лига за млађе пионире – Звездини резултати: Блед 2:7 и 14:1; Триглав 8:4; Млади Јесенице 3:2 и 0:3; Загреб 2:7 и 2:3; Олимпија (Љ) 1:5 и 0:12; Цеље 7:2 и 17:1; Марибор 5:3 и 4:0; Славија (Љ) 5:0 и 3:5; ЕЦ ВСБ (Аустрија) 8:4.

Резултати млађих категорија Хокејашког клуба Црвена звезда од 23. 11. 2016. до 15. 01. 2017.

Словенска лига за јуниоре – Звездини резултати: Славија јуниор (Љ) 3:2; Олимпија (Љ) 5:4 и 4:2; Млади Јесенице 3:2 и 2:1; Триглав 9:1 и 7:1.
Словенска лига за кадете – Звездини резултати: Триглав 5:1 и 1:7; Славија јуниор 0:3 и 1:2; Марибор 6:2 и 9:2; Млади Јесенице 2:9 и 3:2; Загреб 8:2; Олимпија 2:3.
Словенска лига за пионире – Звездини резултати: Славија јуниор 3:2; Цеље 10:1; Загреб 1:5 и 2:8; Блед А 1:6; Блед Б 2:4; КАЦ (Целовец) 2:3 (после продужетака); Марибор 1:8 и 2:1; Олимпија (Љ) 1:4 и 2:6; Триглав 2:3 (после продужетака); ЕЦ ВСВ (Аустрија) 2:4.
Словенска лига за млађе пионире – Звездини резултати: Блед 2:7 и 14:1; Триглав 8:4; Млади Јесенице 3:2; Загреб 2:7 и 2:3; Олимпија (Љ) 1:5 и 0:12; Цеље 7:2; Марибор 5:3; Славија (Љ) 5:0.
Трофеј Београда за млађе пионире – Звездини резултати: Славија (Софија) 11:0; Вукови (Сарајево) 5:0; Ред тим (БГ) 11:1; Тиса Волан (Мађарска) 10:0; Партизан 8:0 и у финалу Ред тим 6:0. Коначно: 1. Црвена звезда.

Резултати млађих категорија Хокејашког клуба Црвена звезда од 21. 10. до 22. 11. 2016.

Хокејашки клуб Црвена звезда је у 2016. години освојила 4 титуле Првака државе и то за: јуниоре, кадете, пионире и за млађе пионире.
Словенска лига за јуниоре – Звездини резултати: Славија јуниор (Љ) 3:2; Олимпија (Љ) 5:4; Млади Јесенице 3:2; Триглав 9:1; Блед 5:4.
Састав јуниора: Југ Митић, Јован Јанићијевић, Марко Младеновић, Мирко Јешић, Давид Миљковић, Андреја Јововић, Михал Данијел, Алекса Грујовић, Матија Рајић, Василије Анђелковић, Страхиња Видовић, Вељко Врућинић, Марко Драговић, Матија Вуковић, Георге Таракан, Антоније Богдановић, Михаило Пантић, Ђорђе Стоисављевић, Милош Гајић, Урош Младеновић, Алекса Гвозденовић, Александар Вуковић, Александар Аврамовић, Матеја Поповић.
Словенска лига за кадете – Звездини резултати: Триглав 5:1 и 1:7; Славија јуниор 0:3; Марибор 6:1; Млади Јесенице 2:9; Загреб 8:2; Олимпија 2:3.
Словенска лига за пионире – Звездини резултати: Славија јуниор 3:2; Цеље 10:1; Загреб 1:5; Блед А 1:6; Блед Б 2:4; КАЦ (Целовец) 2:3 (после продужетака).
Словенска лига за млађе пионире – Звездини резултати: Блед 2:7; Триглав 8:4; Млади Јесенице 3:2; Загреб 2:7; Олимпија 1:5; Цеље 7:2; Марибор 5:3; Славија (Љ) 5:0.