Женска кадетска одбојкашка репрезентација Србије освојила је треће место и бронзану медаљу на Балканијади која се одржала у Албанији.
Део репрезентације Србије до 18 година (2009. годиште и млађе) биле су и средњи блокер Исидора Јаковљевић и техничар Уна Добричанин. Србији је ово пета бронзана медаља, исти број има и сребрних, уз 11 златних са балканског такмичења.
Србија је током првог дана поражена од Бугарске 0:3, затим је другог дана савладала селекцију домаћима 3:0, да би трећег, последњег дана била поражена од Турске, такође, максималним резултатом и тако заузела треће место и освојила бронзану медаљу. Прво место и златна медаља припала је Бугарској.
Честитамо Исидори, Уни и нашој репрезентацији на освојеној медаљи.








