Реми у Смедереву

60

Смедерево – Црвена звезда 31:31 (11:20)

СМЕДЕРЕВО: Богдановић (7 одбрана, 2 седмерца), Чолић, Радисављевић 2, Стојковић, Костић
2, Филић 1, Милошевић 5, Којић 1, Павић 5 (1), Војиновић, Грк 5, Трумбеташ 7, Тодоровић 2,
Радовановић (3 одбране).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Иванишевић (10 одбрана), Живковић 2, Пешић, Пантелић 1, Перовић 4,
Ђурић 5, Ристић 1, Пушица, Радуловић 10(1), Јокић, Љубишић (5 одбрана), Ћирић 2, Тривунџа,
Зеленовић 6.

Ни највећи оптимисти нису очекивали да ће изабраници Марка Исаковића успети да изненаде
фаворизовану Црвену звезду. Гости су захваљујући изузетно расположеном Радуловићу, који
је потпомогнут Зеленовићем и Перовићем, на обавезан одмор отишли са девет голова разлике
(11:20).

Још убедљивији на почетку другог полувремена били су црвено-бели и то крунисали вођством од
10 голова разлике (14:24). Тргли су се Смедеревци и захваљујући изузетно расположеном Ненаду
Трумбеташу, као и младом репрезентативцу Павићу, из минута у минут смањивали ту предност а
човек одлуке у кључним тренуцима био је Милош Милошевић.

Овим ремијем наши момци су изгубили корак за „вечитим ривалом“ и знатно умањили шансе за