Рудар – Црвена звезда МаксБет 29:35 (12:18)

21

Рукометаши Црвене звезде МаксБет савладали су Рудар у Костолцу резултатом 35:29 (18:12) у 4. колу Супер рукометне лиге Србије.

Црвено-бели су након слабијег почетка меча и заостатка од 2:5, направили серију од 10:2 и потпуно преокренули резултат у своју корист. На крају првог полувремена Звезда је имала шест голова предности – 18:12.

Домаћи су на почетку другог дела игре успели да приђу на два гола разлике (17:19), али је наш тим новом серијом од 6:1 поново дошао до убедљиве предности (19:26). Екипа Марка Кривокапића је чувала стечено вођство и на крају заслужено тријумфовала са 35:29.

Најефикаснији на мечу био је Милош Бујишић који је постигао 9 голова. Вељко Давидовић је уписао 6 голова, а по четири су постигли Алекса Скубан, Марко Кнежевић и Иван Хорват.

Црвено-бели у 5. колу СРЛ дочекују екипу Дубочице 54 у петак 11. октобра 2024. године од 18.30 часова у дворани СЦ Шумице у Београду.

РУДАР – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА МАКСБЕТ 29:35 (12:18)

Костолац – СХ Костолац. Гледалаца: . Судије: Марко Секулић и Владимир Јовандић. Искључења: Рудар 4, Црвена звезда 4 минута. Седмерци: Рудар 4(2), Црвена звезда 3(2).

РУДАР: Вуковић, Ар.Мурина, Ад.Мурина 3(2), Радисављевић, Лазић 7, Стојковић 3, Ковачевић 1, Мирковић, Рајичић, Бугариновић, Стојановић 1, Кнежевић 2, Милошевић 2, Ђерић 7, Недељков, Вјештица 3. Тренер: Драган Ајдачић.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА МАКСБЕТ: Радовановић, Хорват 4, Момчиловић, Андрејевић 1, Давидовић 6, Јездимировић, Богуновић, Петрић, Скубан 4, Матичић, Мирковић 2, Бујишић 9(2), Кнежевић 4, Шљукић 3, Пановски 2, Ковачевић. Тренер: Марко Кривокапић.

Претходни текстПрвотимци се дружили са звездашима у пословници “мтс”