Милутинац 2023 – Црвена звезда 0:5 (0:1)

45

Фудбалерке Црвене звезде савладале су Милутинац 2023 из Земуна у гостима резултатом 5:0 (1:0) у 3. колу Суперлиге Србије.

Црвено-беле су повеле голом Миреле Тенков у 13. минуту и са минималним вођством екипе Бојана Маћушића се завршило прво полувреме. У наставку меча засијала је Нина Матејић која је уписала нови хет-трик. Прво је дуплирала предност Црвене звезде у 53. минуту, да би само четири минута касније још једном погодила мрежу домаћих. У 78. минуту Филомена Абака је заменила Мирелу Тенков и било јој је потребно само 120 секунди да се упише у листу стрелаца. Коначан резултат поставила је Матејићева у 89. минуту меча – 0:5.

Звездине фудбалерке се и даље налазе на челу табеле са максималним учинком, а наредног викенда дочекују Напредак Јуниор 2018 у оквиру 4. колу Суперлиге Србије.

МИЛУТИНАЦ 2023 – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 0:5 (0:1)

Београд – Стадион: Фудбалски центар ФСБ. Гледалаца: 100. Судија: Јелена Међедовић. Стрелци: Тенков у 13, Матејић у 53, 57. и 89. и Абака у 80. минуту за Црвену звезду. Жути картони: Шћепановић (Црвена звезда).

МИЛУТИНАЦ 2023: Антешић (Шипетић од 46. минута), Јовичић, Марковић, Стојановић (Дробњак од 60. минута), Куртеш, Тешњак, Васић, Андрић, Стефановић, Благојевић, Попов.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Еремић, Н.Чавић (Хаџибабић од 78. минута), Шћепановић, Миловановић, Матејић, Тенков (Абака од 78. минута), Сремчевић, Миловић (Тошковић од 70. минута), Илић (Увалин од 46. минута), Спасојевић (Васовић од 58. минута), Ђорђевић.