Звездини бисери – Максимовић доминира

16

Фудбалери Графичара су савладали Трајал у Крушевцу – 2:4, у оквиру 2. кола Прве лиге Србије, те су на сјајан начин започели нову сезону, пошто су у премијерном колу славили против Слободе из Ужица.

‍Домаћин је повео у 6. минуту утакмице, да би „графоси“ веома брзо реаговали и постигли погодак осам минута касније. Након правог карамбола у шеснаестерцу Крушевљана најбоље се снашао Вељко Младеновић. Већ у 20. минуту је дошло до потпуног преокрета, након одбитка левом ногом је гађао Милан Србијанац, да би она уз помоћ дефанзивца Трајала нашла пут до мреже. На полувреме се отишло са два гола предности за наш развојни тим, пошто је сигуран са беле тачке био Андрија Максимовић. Тачку на овај сусрет је ставио Бабакар Мбуп у 70. минуту утакмице, да би утешним голом домаћег тима коначан резултат гласио 2:4.

ПРВАЛИГА СРБИЈЕ 2. КОЛО:

Мачва6 бодова, гол разлика 6:1

Графичар6 бодова, гол разлика 7:3

Борац4 бода, гол разлика 4:0

СТРЕЛЦИ:Максимовић, Младеновић, Бабакар (2 гола).

Наредногвикенда стартују првенства млађих категорија, те ће се на терену наћи омладинскаи кадетска селекција нашег клуба.