Насловна Фудбал Сеол одиграо 100. утакмицу у црвено-белом дресу

Сеол одиграо 100. утакмицу у црвено-белом дресу

6

На утакмици полуфинала Купа Србије фудбалери Црвене звезде су уписали победу против Јединства резултатом 1:2, а на поменутом дуелу дефанзивац наше екипе Јунг Ву Сеол је одиграо 100. меч у црвено-белом дресу.

Дефанзивац који одлично покрива обе бековске позиције се веома брзо уклопио у тим и израстао у једног од најпоузданијих играча у тактичким замислима стручног штаба, доносећи препознатљиву борбеност на сваком делу терена.

Сеол је у редове нашег клуба стигао претходне сезоне и убрзо постао један од најважнијих шрафова екипе. Његов утицај на игру, било по десној или левој аут линији, био је од великог значаја у свим такмичењима. Репрезентативац Јужне Кореје је у претходном периоду постигао осам голова и одиграо 100 утакмица за наш клуб.

Претходни текстЕлшник одиграо 100. утакмицу за Звезду