Шеф стручног штаба нашег тима – Владан Милојевић је на 175. вечитом дербију престигао легендарног тренера Гојка Зеца и постао трећи Звездин стратег по броју вечитих дербија, на којим је предводио црвено-беле са клупе.
Владан Милојевић је укупно 11 пута водио фудбалере нашег клуба на највећој утакмици српског фудбала. Током првог мандата искусни стратег је фудбалере Црвене звезде предводио од 155. до 161. вечитог дербија, док је од повратка у наш клуб у децембру 2023. године седео на клупи Црвене звезде на четири дербија, почевши од 172. сусрета два ривала.
Испред Звездиног најуспешнијег тренера у 21. веку су још само Миша Павић са 14 утакмица и Миљан Миљанић са 15 мечева на клупи против вечитог ривала.