Звезда максимална против Омладинца

29

Одбојкашице Црвене звезде убедљиво су славиле на гостовању у Старој Пазови против Омладинца у оквиру 3. кола Банка Поштанска штедионица Суперлиге Србије резултатом 3:0, по сетовима 25:15, 25:20, 25:14.

Црвено-беле су за свега 64 минута успеле да надиграју ривалке које нису успеле да пруже јачи отпор изабраницама Милана Гршића.

Најефикаснија на мечу била је Симона Матеска са 16 поена. Двоцифрена је била и Ана Лазаревић која је уписала 10 поена, док је Малгоржата Јасек освојила 9 поена.

Наше одбојкашице су тако забележиле и трећи тријумф и налазе се на челу Суперлиге. Наредног викенда је на програму 4. коло када ће црвено-беле угостити Јединство из Старе Пазове.

ОМЛАДИНАЦ – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 0:3 (15:25, 20:25, 14:25)

Стара Пазова – Хала спортова. Гледалаца: 100. Судије: Драгана Плавшић и Станислава Симић. Трајање меча: 64 минута.

ОМЛАДИНАЦ: Гагић 4, Прашчевић, Ранитовић, Тасић 1, Вујичић 7, Тадић 10, Батез, Миовчић 5, Поповић 1, Барјактаровић (либеро), Надфеји 5. Није играла: Живојиновић. Тренер: Марко Николић.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Матеска 16, Лазаревић 10, Јасек 9, Обућина 5, Ђорђевић (либеро), К.Станковић 7, Веселиновић 2, Стаменковић, М.Станковић 1, Мијачић 5, Лазовић 3. Нису играле: Симић, Кутлешић, Јањић. Тренер: Милан Гршић.