Одбојкаши Звезде убедљиви против Радничког

12

Одбојкаши Црвене звезде забележили су убедљиву победу против Радничког резултатом 3:0, по сетовима 25:19, 25:17, 25:20 у 3. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге Србије.

Црвено-бели су током читаве утакмице имали контролу над игром и резултатом и нису дозволили Крагујевчанима ни у једном сету да угрозе предност нашег тима који је на крају уписао нова три бода.

Најефикаснији на мечу био је капитен црвено-белих Александар Гмитровић који је освојио 15 поена. Двоцифрени су били и Никола Жугић са 11 и Омар Ахмед Дејо са 10 поена.

Звездини одбојкаши се налазе на челу табеле са максималних 9 бодова, а наредног викенда у 4. колу Суперлиге гостују екипи Таково у Горњем Милановцу.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – РАДНИЧКИ 3:0 (25:19, 25:17, 25:20)

Београд – Дворана: УСЦ Вождовац. Гледалаца: 100. Судије: Ђорђе Зеленовић и Александар Петровић. Трајање меча: 68 минута.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Симић 2, Кљајић, Гмитровић 15, Ристић (либеро), Јанковић, Поповић 1, Благојевић 3, Лукјаненко 2, Стефановић 5, Томашевић (либеро), Дејо 10, Илић, Жугић 11. Није играо: Лукић. Тренер: Ивица Јевтић.

РАДНИЧКИ: Ћировић 9, Јовић (либеро), Костић 1, Лопар 5, О.Видовић, Милићевић, Гајовић 5, Вукмировић 1, Крстић 13, Нејић 4. Нису играли: Дамњановић, Гледић, Ђ.Видовић, Банковић. Тренер: Алекса Брђовић.