Кангино вече инспирације

4

Фудбалери Црвене звезде су савладали ИМТ на гостовању у оквиру 11. кола домаћег шампионата резултатом 1:3, а одличну утакмицу је одиграо везни фудбалер нашег тима – Гелор Канга.

‍Још једном је Габонац потврдио да је веома важан шраф у екипи Владана Милојевића, а сусрет против клуба са Новог Београда је завршио са оценом 9.6, према апликацији „Софаскор“.

Неуморно је разигравао саиграче на сваком делу терена, а његова креативност је на наплату дошла у 65. минуту када је после сјајно изведеног корнера Милан Родић главом затресао мрежу. У самом финишу утакмице је из слободног ударца хируршки прецизно нациљао Силаса, коме је остао лакши део посла да лопту спроведе у гол.

Поред забележене две асистенције, он је имао чак 83 успешна додавања, од укупно 88 покушаја. Током свих 90 минута утакмице се сјајно кретао, те је из акције у акцију био највећа претња по гол екипе ИМТ. Имао је Канга и два успешна дриблинга, али и девет од 11 добијених дуела.

Претходни текстЗвездини џудисти најбољи у генералном пласману турнира „Срећно“ у Бору