Спајић: Глава горе, има још да се игра

5

Утиске након пораза у првом колу Лиге шампиона од Бенфике резултатом 1:2 је изнео капитен Црвене звезде – Урош Спајић.

-Емотивно сам испражњен. Недопустиво много смо грешили у првом делу, а разлог је превелика жеља коју смо имали. Имали смо неке просте пасове, а они су искористили игру у транзицији. Без обзира што нису имали неке шансе, али на овом нивоу су такве грешке недопустиве. У другом полувремену смо показали да нисмо случајно овде, једну Бенфику сабити у 16 метара значи да имамо квалитет. Остаје жал због два примљена поготка у првом полувремену, на овом нивоу је заиста тешко вратити се. Глава горе, има још много да се игра, надам се да ће све бити боље већ у наредној утакмици – изјавио је Спајић.

Претходни текстЦрвена звезда – Бенфика 1:2 (0:2)
Следећи текстИванић: Друго полувреме рецепт за Лигу шампиона