Утакмица живота | Александар Јевтић

23

У новом издању емисије “Утакмица живота” можете уживати у најдражој успомени некадашњег нападача нашег тима – Александра Јевтића, који је се са задовољством присетио финала Купа Србије одиграног 2010. године.

Црвена звезда је 23. трофеј националног купа освојила 2010. године, када смо у финалној утакмици на стадиону вечитог ривала савладали екипу Војводине са 3:0. Иако је наш тим на крају стигао до рутинске победе над Новосађанима, на самом терену није било лако. Бивши центарфор нашег тима Александар Јевтић је први начео мрежу противника у 14. минуту утакмице. Тријумф смо потврдили у другом полувремену захваљујући погоцима Кадуа и Милоша Трифуновића. У тешким временима наш клуб је освојио важан трофеј, а како се Јевтић сећа меча и многих занимљивих детаља, можете погледати у емисији “Утакмица живота”.