ЖФК Црвена звезда првак Србије! Историјска прва шампионска титула!

170

Фудбалерке Црвене звезде освојиле су прву титулу шампиона државе у својој историји!

Црвена звезда је после 14 кола у првом делу такмичења Суперлиге Србије освојила 1. место са свим победама, без изгубљеног бода. У плеј-офу црвено-беле су на крају освојиле прво место и са бодом предности у односу на најближег пратиоца сачувале трон.

Међутим, наше девојке нису имале прилику да прославе своју прву шампионску титулу на терену зато што је руководство Спартака потражило неку своју правду пред Спортским судом у Лозани, али је данас дошла пресуда у корист Фудбалског савеза Србије и Црвена звезда је проглашена за шампиона Србије у сезони 2023/24.

Спортско друштво Црвена звезда честита фудбалеркама, стручном штабу и менаџменту Женског фудбалског клуба Црвена звезда наовом изузетном и историјском успеху и освојеној првој титули шампиона државе!

Претходни текстНајава преноса – Дан Д за омладинце
Следећи текстКК Црвена звезда Меридианбет: „Експертиза не одговара чињеницама“, али знамо шта је циљ