Убедљив тријумф Звездиних фудбалерки

39

Фудбалерке Црвене звезде оствариле су победу у 2. колу плеј-офа Суперлиге Србије против Слоге Земун резултатом 7:0 (5:0).

Црвено-беле су убедљиво савладале екипу СЛоге и настављају да крче себи пут до прве титуле шампиона Србије.

Хет-трик су забележиле Нина Матехић и Мина Чавић, док је још један погодак за наш тим постигла Дина Благојевић.

Звезда се налази на челу табеле са 7 бодова више у односу на најближег пратиоца, актуелног шампиона Спартака. Наредног викенда на програму је 3. коло плеј-офа када ће црвено-беле у СУботици гостовати управо екипи Спартака.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – СЛОГА ЗЕМУН 7:0 (5:0)

Београд – Стадион: „Рајко Митић“ – југ. Судија: Јелена Међедовић. Стрелци: Благојевић у 12, Матејић у 16, 38. и 40. и М.Чавић у 18, 46. и 52. минуту за Црвену звезду.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Еремић, Н.Чавић, Шћепановић, Малијар, Жарковић, Крстић (Миловић од 56. минута), Благојевић (Ђукић од 63. минута), Сремчевић (Васовић од 63. минута), Матејић (Тенков од 56. минута), М.Чавић, Ђорђевић (Крајшумовић од 46. минута).

СЛОГА ЗЕМУН: Шипетић, Милановић, Медић, Милић, Баточанин, Стојић, Поповић, Кривокапић (Каваја од 70. минута), Марковић, Дробњак (Николић од 63. минута), Барјактаровић (Илијази од 58. минута).