Спајић: Не можемо да славимо реми, били смо много бољи

10

Штопер Црвене звезде – Урош Спајић је изнео утиске након ремија (2:2) у 172. вечитом дербију.

Дуго времена није било оволико прилика на вечитом дербију, нарочито неискорићених шанси. Захвалио бих се навијачима на подршци, а честитао бих саиграчима на шампионској игри. Наспрам себе смо имали противника који није дошао да игра фудбал. Свака част ривалу, освојио је бод због кога је данас и дошао. Међутим, од укупних 90 минута утакмице, они се “ваљају“ и леже по терену 30 минута. Жао ми је због великог броја људи, који су желели да гледају добар фудбал. Ривал слави резултат 2:2, док ми ово рачунамо као “пораз”. Црвена звезда треба да игра нападачки, ствара шансе, као што је то било данас и на крају ће се труд исплатити – поручио је капитен црвено-белих.