МВП против ТСЦ – Гелор Канга

15

Фудбалери Црвене звезде су савладали ТСЦ на гостујућем терену, а гол и асистенцију на утакмици 23. кола Суперлиге Србије је уписао Гелор Канга, који је понетио титулу играча утакмице.

Црвено-бели су у прва три кола савладали Вождовац, Нови Пазар и Чукарички, а затим су на “ТСЦ арени” били бољи од тима Бачке Тополе са 1:3. До предности изабраници Владана Милојевића су стигли у 36. минуту када је непогрешив са 11 метара био Гелор Канга. У листу стрелаца се уписао и Осман Букари, који је у 63. минуту на другој стативи дочекао сјајан центаршут асистента Канге, и пласирао лопту у мрежу. Коначан резултат је поставио Хванг у 84. минуту који је на сјајан начин реализовао казнени ударац. Како је утакмицу 23. кола Суперлиге Србије изгледала из угла играча Црвене звезде, колико смо тачних пасова разменили, али и колика је била успешност дриблинга црвено-белих на дуелу против екипе ТСЦ, можете сазнати у новим издању емисије “МВП”.

Претходни текстУтакмица живота | Владимир Петровић Пижон
Следећи текстМина Гачић на корак до медаље на Европском купу за јуниоре у Сарајеву