Црвено-бели силни против Рибнице

65

Одбојкаши Црвене звезде остварили су победу над Рибницом резултатом 3:0, по сетовима 25:16, 25:13, 25:22, у 15. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге Србије.

Црвено-бели су пружили сјајну партију и без већих проблема савладали екипу из Краљева за свега 65 минута.

Још једну одличну игру пружио је коректор Душан Николић који је забележио 20 поена.

Црвена звезда се учврстила на 1. месту на табели, а наредног викенда у 16. колу националног првенства гостују Војводини у Новом Саду.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – РИБНИЦА 3:0 (25:16, 25:13, 25:22)

Београд – Дворана: УСЦ Вождовац. Гледалаца: 70. Судије: Јан Оченаш и Светлана Зотовић. Трајање меча: 65 минута.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Бохарев 5, Кљајић, Илић 1, Лопар 6, Петровић 2, Ристић (либеро), Николић 20, Поповић 1, Стефановић 7, Томашевић (либеро), Дејо 8, Степановић 3, Жугић 6. Није играо: Старовић. Тренер: Ивица Јевтић.

РИБНИЦА: Стефановић 1, Тодоровић 2, Костић 4, Алексић 3, Гајовић 6, Миљковић 1, Бојовић 13, Маричић (либеро), Живановић. Тренер: Милош Живановић.