Три екипне шампионске титуле за црвено-беле!

145

Првенство Србије за фудокан карате одржано је 12. новембра у Чачку. Црвена звезда је остварила одличне резултате и освојила три екипне шампионске титуле.

Звездини сениори Ненад Ђуричић, Срђан Марић и Ненад Станковић су освојили две екипне титуле првака државе и то у борбама за традиционални карате и за спортски карате. Поред тога и Звездини јуниори у катама Аљоша Петровић, Андреј Станић и Михаило Шмит су такође освојили Екипно првенство Србије.

У појединачном пласману Звездини каратисти су освојили 6 златних медаља. Појединачни пласмани су били следећи: Омладинке, кате: 1. Емилија Антанасијевић. Сениори, фукуго (кате + борбе): 1. Ненад Ђуричић. Сениори, борбе: 1. Ненад Ђуричић; 2. Срђан Марић. Сениори, кате: 1. Ненад Ђуричић. Јуниори, кате: 1. Аљоша Пертовић; 2. Андреј Станић. Јуниори, борбе, спортски карате, преко 76 кг: 2. Андрија Милетић. Старије пионирке, кате: 2. Лелица Петровић. Старији пионири, кате: 1. Алексеј Станић; 3. Вукашин Живковић. Пионири, кате: 3. Бор Рашковић.

Спортско друштво Црвена звезда честита каратистима, стручном штабу и менаџменту Карате клуба Црвена звезда на изузетним резултатима и жели пуно среће на предстојећем Светском првенству.

Претходни текстЦрвена звезда Меридианбет остала без даха на корак до великог преокрета у Пиреју