Најава преноса – “Графоси” гостују на Убу

25

Услед репрезентативне паузе, овог викенда поред првог тима Црвене звезде, такмичарске утакмице неће играти кадети и омладинци, али их очекују пријатељски дуели током поменутог циклуса. Сениори нашег развојног тима ће у оквиру 17. кола Прве лиге Србије гостовати Јединству са Уба, а меч је на програму у суботу од 13 часова, док директан пренос можете пратити на Звезда ТВ и на истоименом Јутјуб каналу.

Изабранике Марка Неђића очекује веома битан меч, а тим са Сењака је у предходна четири дуела непоражен, уз две победе и исто толико ремија. Надамо се да ће се серија позитивних резултата наставити и овог фудбалског викенда. У претходном колу је Графичар одиграо нерешено са екипом Металца на теренима иза југа Маракане, а сусрет је завршен резултатом 1:1. Недостајало је мало среће нашим фудбалерима да дођу до комплетног плена, чак су имали прилику и са беле тачке, али на крају су ипак подедили бодове. Тим Марка Неђића се тренутно налази на 11. месту на табели са освојених 15 бодова, уз гол разлику 19:23. Графичар ће у оквиру 17. кола Прве лиге Србије гостовати екипи Јединства, док је утакмица на програму у суботу од 13 часова. Директан пренос можете пратити на Звезда ТВ, као и на истоименом Јутјуб каналу.

РАСПОРЕД УТАКМИЦА

Петак, 12 часова и 30 минута, млађи кадети – 011 – Графичар

Субота, 8 часова и 30 минута, млађи кадети – Црвена звезда – Подгорица (пријатељски меч)
Субота, 9 часова, млађи пионири – Телеоптик – Црвена звезда
Субота, 10 часова, омладинци – Вождовац – Црвена звезда (пријатељски меч)
Субота, 10 часова, пионири – Црвена звезда – Графичар
Субота, 10 часова и 30 минута, кадети – Црвена звезда – Графичар (пријатељски меч)
Субота, 13 часова, ПЛС – Јединство Уб – Графичар, ЗВЕЗДА ТВ (Уживо Звезда ТВ)