Звездаши на каљењу – Кнежевићев првенац

25

Викенд за нама је обележио сјајни Никола Кнежевић који је у дресу ОФК Београда уписао првенац након додавања Александра Кахвића, док је пажњу на себе са две асистенције скренуо и Јегор Пруцев, фудбалер на позајмици у Цељу.

Блистао је Кнежевић у дуелу са новобеоградским Радничким, премда је утакмица завршена резултатом 2:2. Одлично је прихватио лопту Кахвића, који је у недељу био у улози асистента, а затим боцнуо преко голмана домаћих и довео ОФК Београд у вођство. Осим момака који су учествовали у изградњи гола, наступили су још и – Александар Ђермановић, Огњен Мимовић, као и браћа Митуљикић.

Доживео је Графичар први пораз у сезони, упркос томе што су Коста Недељковић и Јован Мијатовић наступили за наш развојни тим. Ипак, Дубочица је славила резултатом 1:2.

Бранио је феноменално Милош Гордић за ИМТ, али је на крају капитулирао, те је ТСЦ однео победу резултатом 1:0. Одолевао је Гордић до 86. минута, имао неколико одличних интервенција, али је ипак домаћин однео победу. Нови Пазар је савладао Железничар резултатом 1:0, а добар утисак оставио је Урош Лазић који се профилисао као стартер за тим из Рашке.

Од недавно, на интернационалној позајмици је Јегор Пруцев, момак који се доказује у Цељу, а у тријумфу против Олимпије резултатом 2:4 уписао је две асистенције и показао да ће бити велико појачање за словеначки тим.

Шансу у викенду за нама нису добили Владислав Голдин и Кенеди Икпоро.

ЗВЕЗДАШИ НА ПОЗАЈМИЦИ:

Милош Гордић (ИМТ) – 90 минута у поразу од ТСЦ-а (1:0)
Коста Недељковић (Графичар) – 90 минута у поразу од Дубочице (1:2)
Огњен Мимовић (ОФК Београд) – 90 минута ремију са Радничким (2:2)
Александар Ђермановић (ОФК Београд) – 90 минута у ремију са Радничким (2:2)
Урош Лазић (Нови Пазар) – 63 минута у победи над Железничаром (1:0)
Никола Кнежевић (ОФК Београд) – 82 минута и гол у ремију са Радничим (2:2)
Јован Митуљикић (ОФК Београд) – 75 минута у ремију са Радничким (2:2)
Никола Митуљикић (ОФК Београд) – 75 минута у ремију са Радничким (2:2)
Јегор Пруцев (Цеље) – 72 минута и две асистенције у победи над Олимпијом (2:4)
Јован Мијатовић (Графичар) – 90 минута у поразу од Дубочице (1:2)
Александар Кахвић (ОФК Београд) – 90 минута и асистенција у ремију са Радничким (2:2)

Претходни текстТрифун Михајловић, Душан Маравић и Кингс Кангва
Следећи текстХанга: Пред овим тимом је светла будућност, једва чекам пуну Арену!