МВП против Спартака – Осман Букари

80

На најбољи могући начин је у сезону ушао Осман Букари и већ други пут бива најбољи играч Црвене звезде на некој од утакмица, а овог пута је његов слалом у 20. минуту начео мрежу Спартака.

Коначан резултат износио је 3:0, а након аутогола Богићевића, победу је потврдио Кангва. Ипак, да ли су и колико актери утакмице пратили саму статистику и да ли су знали у ком минуту је то брзоноги Гањанин постигао погодак? Одбрана гостију се добро држала, а први ударац у оквир гола упутио је Олањинка који није успео да се упише у стрелце против Спартака. Ипак, атаковала је Звезда од старта, па смо у првих 10 минута уписали чак три корнера за наш тим. На послетку, Звезда је имала чак 92 опасна напада ка голу ривала, што довољно говори о доминацији пулена Барака Бахара.

Како су се снашли у квизу Марко Стаменић, Жан Филип Красо, Владимир Лучић, али и Јован Мијатовић са врло интересантним стајлингом, погледајте у новој епизоди емисије „МВП“.