Звезда убедљива против Партизана у првој полуфиналној утакмици

72

У првој утакмици полуфинала плеј-офа, ватерполисткиње Црвене звезде победиле су на Бањици Партизан са убедљивих 18:4.

Звезда је сјајно отворила меч, нанизала је три поготка у првих осам минута, потом је у другој четвртини повела 4:0, да би Партизан затим прекинуо серију својим првим голом. На полувремену је било 5:1 за црвено-беле, а све је било јасно после треће четвртине, у којој је Звезда наставила да тресе мрежу црно-белих, да би у последњем периоду постигла још девет голова и уписала убедљив тријумф.

Ана Мамоглу је предводила црвено-беле са шест голова, док је млада Јована Радоњић постигла пет.

Реванш се игра 29. априла на базену СРЦ “Милан Гале Мушкатировић”.

Партизан – Црвена звезда 4:18 (0:3, 1:2, 1:4, 2:9)
Базен Бањица. Судије: Клисура и Аврамовић. Искључења: Партизан 7, Црвена звезда 6.

ПАРТИЗАН: Ивковић, Игњић, К. Трмчић, М. Трмчић 2, Рацков, Милићевић, Мандић, Миладиновић 2, Брауновић, Настић. Тренер: Плећаш.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Лазић, Корени 1, Маринковић, Мамоглу 6, Тодоровски 1, Радоњић 5, Меса 2, Илић 2, Зелић 1, Антанасијевић. Тренер Ивковић.