Милојевић: Кажњени за промашаје

52

Фудбалери Црвене звезде су ремизирали са Напретком у Крушевцу резултатом 1:1 у оквиру 27. кола Суперлиге Србије, а утиске после меча изнео је шеф стручног штаба Милош Милојевић.

Утакмица у којој не искористимо шансе и будемо кажњени из три повезане грешке. Прво беспотребан фаул, затим лоша реакција и онда „спавање“ на другој лопти, то се кажњава. Добио сам одговоре на питања ко може, а ко не може да изнесе захтеве, тако да је било добрих ствари, али недовољно да се победи у Крушевцу – почео је Милојевић.

Следи репрезентативна пауза…

– Пријаће са менталног аспекта, али има много играча који паузу морају да искористе да додатно раде, јер сматрам да им одмор није потребан, с обзиром да нису имали минутажу.

Жали Милојевић највише због тога што навијачи за сјајну подршку нису награђени са три бода.

Жао ми је због навијача, дођу, играмо 45 минута одлично, али менталитет је такав какав јесте, и за то нам треба промена у саставу. Ко може да прати наш „воз“ може, ко не може, не може – подвукао је Милојевић.