Звезда још једном убедљива против Спартака

64

У шестом колу Првенства Србије, ватерполисткиње Црвене звезде победиле су Спартак са 23:6.

Питање победника се није постављало, пошто је екипа Драгана Ивковић у првом периоду стекла четири гола предности, а на полувремену је водила 13:3. Ритам је опао у трећем делу утакмице, али је Звезда у последњих осам минута поново направила серију и дошла до убедљиве победе.

Грчка ватерполисткиња, Ана Мамоглу, одиграла је сјајан меч и постигла је чак 11 голова, док је Сесилија Диаз Меса додала пет, а Јована Радоњић три.

Црвена звезда – Спартак Патент ЦО 23:6 (6:2, 7:1, 3:2, 7:1)
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Лазић, Корени, Маринковић 2, Дамњановић, Мамоглу 11, Тодоровски 1, Радоњић 3, Меса 5, Илић, Зелић 1, Антанасијевић. Тренер: Ивковић.

СПАРТАК ПАТЕНТ ЦО: Месарош, В. Козла 3, Л. Козла 1, Ковачевић, Токић 2, Бабуањи, М. Месарош, Балак, Љубичић. Тренер: Лабади.