Рутинска победа Црвене звезде

66

Фудбалерке Црвене звезде оствариле су победу у 10. колу Суперлиге Србије против екипе Спартак доо резултатом 4:0.

Црвено-беле су повеле у 14. минуту, а стрелац је била Квинли Квезада. До краја првог полувремена није било промене резултата, а у 54. минуту Софија Сремчевић је повисила вођство нашег тима на 2:0. У листу стрелаца се уписала и Анђела Крстић у 66. минуту, а само три минута касније Квезада је постигла свој други гол и потврдила победу Црвене звезде – 4:0.

Звездине фудбалерке се и даље налазе на 2. месту на табели, са три бода мање од првопласираног Спартака. У последњем колу јесењег дела првенства црвено-беле дочекују Машинац.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – СПАРТАК ДОО 4:0 (1:0)

Београд – Стадион: Рајко Митић – југ вештачка трава. Судија: Јелена Цојкић. Стрелци: Квинли Мирел Квезада у 14. и 69, Софија Сремчевић у 54. и Анђела Крстић у 66. минуту за Црвену звезду. Жути картони: Гајић, Јовић (Спартак доо).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Еремић, Н.Чавић, Шћепановић, ММалијар, Квезада, Крстић, М.Чавић, Матејић (од 75. минута Тенков), Сремчевић, Аранђеловић (од 46. минута Миловић), Ђорђевић.

СПАРТАК ДОО: Праштало, Јованић, М.Маљковић (од 85. минута Радоњић), Патаки, Гајић (од 81. минута Пандев), Увалин (од 60. минута Лешков), А.Марковић, Рајић, Јошић, Јовић (од 81. минута Лекић), Ђокић (од 60. минута Арсенин).