Милојевић: Жао ми је навијача и играча, могли смо да победимо

76

Ремизирали су фудбалери Црвене звезде у оквиру 10. кола Суперлиге Србије, а резултат у мечу са ТСЦ-ом био је 1:1.

Однос у другом полувремену и борбеност је нешто на шта морамо да се навикавамо да крећемо с тим од првог минута, поготово када утакмица не иде нама на руку и када јуримо резултат. Фокус у задњој трећини је такав да имамо много ситуација, али немамо играча који је у форми и који може да из ње постигне гол. Радићемо на тренингу да то исправимо, нема другог лека – почео је Милојевић.

Иако је статистика у потпуности била на страни Црвене звезде, лопта није хтела и други пут у мрежу.

Срећу треба заслужити, а однос треба да крене од свих нас и да од првог до задњег минута буде исти. Ако однос није такав и ако пробамо да преваримо фудбал, то се увек врати. Ипак, хвала навијачима на подршци. Жао ми је и њих и момака, и стварно је горак укус да нисмо победили утакмицу коју смо могли да решимо. Предстоји нам меч са Монаком у четвртак и идемо утакмицу по утакмицу. Гледамо ка напред и ка новим победама – закључио је Милојевић.

Претходни текстЦрвена звезда – ТСЦ 1:1 (1:1)