Црвено-беле заустављене у полуфиналу Купа Србије

82

Фудбалерке Црвене звезде заустављене су у полуфиналу Купа Србије пошто су изгубиле од Спартака минималним резултатом 0:1.

Црвено-беле су одиграле одличан меч, биле равноправан ривал актуелним шампионкама, али на крају нису успеле да остану непоражене.

Једини гол на мечу постигла је Живана Ступар у 69. минуту и то је било довољно гошћама да обезбеде пласман у финале Купа.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – СПАРТАК 0:1 (0:0)

Београд – Стадион: Рајко Митић – југ вештачка трава. Судија: Милица Миловановић. Стрелац: Живана Ступа у 69. минуту за Спартак. Жути картони: Ђорђевић (Црвена звезда), Ступа, Словић (Спартак).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Алексић, Н.Чавић, Шћепановић, Жарковић (Аранђеловић од 63. минута), Мајсторовић (Воркапић од 82. минута), Крстић (Миловић од 86. минута), Малијар (Јестровић од 82. минута), Тенков, Сремчевић, М.Чавић, Ђорђевић.

СПАРТАК: Михајловић, Нађ, Словић, Фрајтовић, Миливојевић, Трип, Ћирић, Филиповић, Куси, Илић, Ступар.

Претходни текстКингс Кангва четири године у Звезди!
Следећи текстЦрвено-бели на корак до циља – 2:0