Звездаши на каљењу – Ибрахим стрелац

71

У викенду за нама чак десет фудбалера који се кале у другим клубовима добило је прилику и заиграло, а неко ко се издвојио је Ибрахим Мустафа који је погодио у тријумфу Новог Пазара над Спартаком резултатом 3:1 на гостујућем терену и тако донео важне бодове својој екипи у борби за опстанак.

Осим Ибрахима који се истакао сјајном партијом, пуну минутажу имали су још: Никола Васиљевић, Марко Ћопић, Срђан Бабић, Ричард Одада и Александар Лукић који је једини од поменутих чији је тим остварио тријумф. Фантастично игра ИМТ у пролећном делу сезоне, победили су резултатом 5:0 Раднички из Сремске Митровице, а виновници победе били су и Владимир Лучић који је 76 минута провео у игри, док је три минута више играо Никола Глишић.

Минутажу је имао и Лука Марковић чији је тим поражен од Рада резултатом 2:0, али је талентовани нападач на терену провео 87 минута, док је у завршници меча са Офијем у дресу Атромитоса заиграо Срђан Спиридоновић – укупно седам минута.

Једини фудбалер који није добио прилику минулог викенда је Алекса Стојковић који стасава у Златибору.