Пораз Звезде у Суботици

108

Фудбалерке Црвене звезде доживеле су пораз од Спартака у Суботици резултатом 4:0 у 2. колу плеј-офа Суперлиге Србије.

Црвено-беле нису успеле да пруже снажнији отпор лидеру на табели који је забележио убедљив тријумф.

Голове за домаће су постигле Тијана Филиповић у 10. и 34. минуту и Весна Миливојевић са беле тачке у 40. минуту, док је у другом полувремену, у 65. минуту Невена Еремић постигла аутогол којим је Спартак дошао до коначних 4:0.

Црвено-беле се налазе на 2. месту на табели, а у наредном колу дочекују екипи Слога Земун.

СПАРТАК – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 4:0 (3:0)

Суботица – Судија: Јелена Цветковић. Стрелци: Тијана Филиповић у 10. и 34. минуту, Весна Миливојевић (из једанаестерца) у 40. и Невена Еремић (аутогол) у 65. минуту за Спартак. Жути картони: Жарковић, Малијар (Црвена звезда).

СПАРТАК: Михајловић, Бака, Словић, Ћирић, Миливојевић, Трип, Фрајтовић (Нађ од 70. минута), Филиповић, Куси (Голубовић од 82. минута), Илић (Луис од 70. минута), Ступар.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Еремић, Стаменић (Стојановић од 40. минута), Кучинар, Малијар (Поповић од 54. минута), Ђорђевић, Жарковић, Миловић (Крстић од 54. минута), Аранђеловић (Воркапић од 87. минута), Тенков, Сремчевић, Шћепановић.

Претходни текстПриче о Звездиним трофејима: „Митропа куп“ у Болоњи