Пораз Звезде од Слоге

97

Фудбалерке Црвене звезде доживеле су пораз резултатом 2:0 од Слоге Земун у 13. колу Суперлиге Србије.

Црвено-беле су одолевале све до завршнице утакмице када је Слога успела да сломи отпор нашег тима и дође до победе. Голове за домаћи тим постигла је Нина Матејић у 87. и 90. минуту меча.

И поред пораза црвено-беле су задржале 2. место на табели, а у последњем колу дочекују екипу Звезда Б 2018.

СЛОГА ЗЕМУН – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2:0 (0:0)

Београд – Стадион: СЦ ФСБ Ада циганлија. Судија: Јелена Међедовић. Стрелци: Нина Матејић у 87. и 90. минуту за Слогу. Жути картони: Баточанин, Васовић (Слога), Жарковић, Ђорђевић (Црвена звезда).

СЛОГА ЗЕМУН: Гардијан, Милановић, Благојевић, Милић, Живковић, Баточанин, Тришић, Златановић, Васовић, Вуковић (Поповић од 47. минута), Матејић.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Алексић, Н.Чавић, Крстић, Жарковић, Мајсторовић, М.Чавић, Аранђеловић (Јестровић од 59. минута), Тенков (Миловић од 65. минута), Сремчевић, Малијар, Ђорђевић.

Претходни текстСтанковић: Навијачи дођите да поздравите и видите Звезду