Звездаши на каљењу – Непрелазни Бабић

95

Три фудбалера Црвене звезде која су на позајмицама, наступила су претходног викенда за своје тренутне клубове, а најзапаженији на терену је био Срђан Бабић, који је још једном одличном партијом имао значајну улогу у победи свог тима.

Стамени дефанзивац шпанске Алмерије – Срђан Бабић је одиграо свих 90 минута у победи над екипом Зарагосе резултатом 3:0 у оквиру друге по јачини лиге у Шпанији. Снажни штопер био је непремостива препрека за нападаче противничког тима, те је тако дао значајан допринос да његов тим слави без примљеног гола.

Цео меч је одиграо и Милан Илић, десни бек Лознице, која је у оквиру заостале утакмице 16. кола Прве лиге Србије ремизирала са Јавором резултатом 0:0. Млади фудбалер је продорима по десном боку стварао проблеме противничкој одбрани, али то ипак није било довољно да његов тим слави на том сусрету. Пуну минутажу је имао и Срђан Спиридоновић, али крилни фудбалер ипак није успео да помогне свом тиму да избори позитиван резултат.