Звездаши на каљењу – Распуцани Новаковић

92

У викенду за нама чак 10 Звездиних фудбалера на позајмицама наступало је за своје тренутне клубове, а најбољи учинак и то у голгетерском смислу остварили су Мартин Новаковић са два и Срђан Спиридоновић са једним голом.

Одличан је био Новаковић у мечу против добановачке Будућности и практично решио питање победника са два гола. На терену је провео 68 минута, док је пуну минутажу забележио Александар Лукић, а у другом полувремену са клупе је у игру ушао Владимир Лучић.

Ефикасан је био и Срђан Спиридоновић и погодио против Аполона у победи од 4:1, а пуну минутаже имали су Срђан Бабић, Милан Илић, Лука Марковић и Ибрахим Мустафа. Нешто мање играли су Ричард Одада и Данило Радоњић, док у викенду за нама нису наступали Никола Васиљевић (Напредак), Андрија Катић (ИМТ) и Алекса Стојковић (Златибор).

Звездаши на каљењу:

Милан Илић (Лозница) – 90 минута у поразу од Бачке (3:1)

Срђан Бабић (Алмерија) – 90 минута у ремију против Фуенлабраде (1:1)

Александар Лукић (ИМТ) – 90 минута у победи против Будућности Д. (2:0)

Ричард Одада (Металац) – 29 минута у поразу од Пролетера (1:0)

Мартин Новаковић (ИМТ) – 68 минута и два гола у победи против Будућности Д. (2:0)

Владимир Лучић (ИМТ) – 37 минута у победи против Будућности Д. (2:0)

Данило Радоњић (Тимок) – 12 минута у поразу од Железничара (0:1)

Срђан Спиридоновић (Атромитос) – 86 минута и гол у победи над Аполоном (4:1)

Лука Марковић (Бачка) – 90 минута у победи над Лозницом (3:1)

Ибрахим Мустафа (Раднички СМ) – 90 минута у победи над Младости (0:1)