Трећи тријумф јуниорки

20

Јуниорска селекција остварила трећи тријумф убедљивом победом над екипом Арт Баскет 2 у „Баскет Ситију“: 94-43 (18-8, 31-11, 25-13, 20-11).

Победник је био познат већ после 20 минута игре, када су црвено-беле надоградиле предност из прве четвртине и на одмор отишле са +30, (49-19). У наставку је тренер Планојевић равномерно расподелио минутажу, све девојке у ростеру за утакмицу су добиле прилику и до краја оствариле убедљивих 94-43.

Звезду је предводила са 17 поена Ана Милановић, Јована Спасовски је убацила 16, Дуња Зечевић 15, двоцифрена је била и Хелена Ковачевић са 12 поена, уз девет Тамаре Ромчевић.

После победа над Борцем из Земуна и у Обреновцу, Звезда је савладала и Арт Баскет 2, а наредни противник је екипа Карабурме, док екипу Немање Планојевића очекује и одложени дуел 2.кола против екипе Радивој Кораћа.

ККЖ Црвена звезда мтс: Данић 1, Улемек 6, Ј.Зечевић 3, Милановић 17, Д.Зечевић 15, Матић 4, Спасовски 16, Дракул, Ковачевић 12, Јевтовић 8, Ђурђевић 3, Ромчевић 9. Тренер: Немања Планојевић