Звезда боља од Машинца

63

У дерби мечу 4. кола Суперлиге Србије фудбалерке Црвене звезде оствариле су убедљиву победу против Машинца Траце резултатом 4:1.

Црвено-беле су веома добро ушле у меч и већ у 13. минуту голом Миреле Тенков повеле са 1:0. У 37. минуту предност нашег тима дуплирала је Мина Чавић и Црвена звезда је на полувреме отишла са два гола вишка.

Почетак другог дела игре припао је гошћама које су у 53. минуту преко Рамирез смањиле заостатак, али само девет минута касније Тијана Ђорђевић постиже нови гол за Звездине даме. Победу наше екипе потврдила је Јована Аранђеловић поготком у 80. минуту за убедљивих 4:1.

Након 4. кола Црвена звезда заузима 3. место на табели са 9 бодова, колико има и четвртопласирани Машинац, три мање од водећег Спартака, односно бод мање од другопласиране Слоге из Земуна. Наредног викенда на програму је 5. коло у којем црвено-беле гостују ТСЦ-у.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – МАШИНАЦ ТРАЦЕ 4:1 (2:0)

Београд – Стадион: Рајко Митић – помоћни терени. Судија: Марина Живковић. Стрелци: Тенков у 13, М.Чавић у 37, Ђорђевић у 62. и Аранђеловић у 80. минуту за Црвену звезду, Рамирез у 53. минуту за Машинац. Жути картони: Жарковић (Црвена звезда).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Петровић, Н.Чавић, Шћепановић (од 82. минута Стаменић), Ђорђевић, Воркапић (од 35. минута Жарковић), Аранђеловић, Миловић (од 82. минута Кучинар), А.Савановић (од 78. минута Поповић), Тенков, Сремчевић, М.Чавић.

МАШИНАЦ: В.Станковић, Вучковић, Мендез (од 62. минута Васиљковић), Рамирез (од 76. минута Смит), Крстић, Златановић, Стевановић (од 76. минута Лилић), Марјановић (од 34. минута Павловић), Вилет, Ђорђевић, Јанковић (од 46. минута М.Станковић).

Претходни текстСтанковић: Утакмица отворена на прави начин
Следећи текстЦрвена звезда – Железничар Инђија 26:31 (13:16)