Сташа и Никола прваци Балкана, Стефан вицешампион

208

Балканско првенство у кик боксу одржано је протеклог викенда, од 3. до 5. септембра, у Скопљу (Северна Македонија).

Такмичења су одржана у свим узрасним категоријама, а кик боксери Србије су освојили 57 медаља, 34 златне, 15 сребрних и 8 бронзаних.

Кик боксери Црвене звезде освојили су три медаље, и то две златне и једну сребрну.

Златну медаљу освојио је Никола Стојановић у дисциплини К1 у категорији до 67 кг. Никола је понео и титулу најбољег такмичара на Балканском првенству у сениорској конкуренцији у К1 дисциплини.

Златом се окитила и Сташа Веић у дисциплини К1 у категорији до 52 кг, чиме је потврдила своју доминацију, док је сребрну медаљу освојио Стефан Кнежевић у лоу кику у категорији до 75 кг.

Спортско друштво Црвена звезда честита Кик бокс клубу, стручном штабу и посебно Сташи, Николи и Стефану на изузетном успеху.

Претходни текстСрбија првак света – Владимир, Вук и Марко на трону!