Пораз Звезде у првом мечу полуфинала Купа Србије

43

Фудбалерке Црвене звезде изгубиле су резултатом 0:2 од Спартака из Суботице у првом мечу полуфинала Купа Србије.

Црвено-беле су врло брзо примиле гол, већ у 8. минуту, а стрелац за гостујућу екипу била је Кери Ен Зерфос. Звезда није успела да нађе пут до мреже Спартака, па се на одмор отишло са минималним вођством Суботичанки. У наставку сусрета наше фудбалерке су у 55. минуту поново капитулирале, а опет је егзекутор била Зерфос. До краја меча промене резултата није било, па су Суботичанке стекле озбиљну предност пред реванш на домаћем терену.

Реванш меч полуфинала Купа Србије у Суботици је на програму наредног викенда.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – СПАРТАК 0:2 (0:1)

Београд – Стадион: Рајко Митић – југ вештачка трава. Судија: Марина Живковић. Стрелци: Зерфос у 8. и 55. минуту за Спартак. Жути картони: С.Савановић (Црвена звезда), Ступар (Спартак).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Петровић, Шћепановић (од 80. минута Милошевић), Ђорђевић, Миладиновић, Миловић (од 80. минута Манчић), А.Савановић, Тенков (од 60. минута Павловић), С.Савановић, Николић, Поповић, Васовић.

СПАРТАК: Костић, Нађ, Словић, Фрајтовић, Зерфос, Фидлер, Филиповић, Куси, Голубовић, Шарић, Ступар.