Тежак пораз футсалера

144

Футсалери Црвене звезде поражени су у Хали спортова „Ранко Жеравица“, у оквиру 11.кола Прве футсал лиге, од екипе Земун Само право 2:8 (0:1).

Није први период игре наговештавао да ћемо на крају видети овакав расплет. Земунци су повели већ после три минута игре голом Арсића, и то је био једини гол у првом периоду меча.

У наставку су Ђуричић и Арсић постигли два брза гола, да би управо Ђуричић испред бившег саиграча Петронијевића спровео лопту у мрежу и смањио на 1:3. Земун је ипак брзо одговорио и отклонио сумње око победника сусрета. Погодили су Лекић и доскорашњи Звездин голман Миљан Радмановић, а Никола Лончар је смањио на 1:5.

До краја меча, Земун је нанео тежак пораз црвено-белима, за непун минут је два пута погодио Денић, а Миленовић поставио коначних 2:8.

У наредном колу Звезда гостује у Врању.

Црвена звезда – Земун Само право 2:8 (0:1)

Београд, дворана: Хала спортова „Ранко Жеравица“. Без гледалацаСудије: Никола Алексић, Владан Радуловић, Стефан Батиница. Стрелци: 0:1 Арсић, 0:2 Ђуришић, 0:3 Арсић, 1:3 Ђуришић (аутогол), 1:4 Лекић, 1:5 Радмановић, 2:5 Лончар, 2:6 Денић, 2:7 Денић, 2:8 Миленовић. Жути картони: Инајетовић (Црвена звезда).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: МЛАДЕНОВИЋ, САРИЋ, ПОПОВИЋ, ПЕТРОНИЈЕВИЋ, ПЕРАЛОВИЋ, Јевтић, Ђурић, Ребић, Лончар, Инајетовић, Ђилас, Анђелковић, Милосављевић. Тренер: Бошко Васиљевић

ЗЕМУН САМО ПРАВО: РАДМАНОВИЋ, КАЛАНОВИЋ, МАЈСТОРОВИЋ, МИЛОСАВЉЕВИЋ, ТОМИЋ, Маргетић, Денић, Арсић, Миленовић, Јанковић, Ђуришић, Вујасиновић, Лекић, Јелић.