Трећа узастопна победа црвено-белих дама

62

Тријумфом над Пожаревцом у гостима резултатом 0:1 у 6. колу Супелиге Србије фудбалерке Црвене звезде везале су и трећу победу.

Једини гол на мечу постигла је Јована Миладиновић из једанаестерца у 63. минуту утакмице. Управо тај погодак и нова три бода за наш тим довела су Звезду до 2. места на табели.

Наредног викенда на програму је 7. коло Суперлиге Србије у којем Црвена звезда дочекује крагујевачки Раднички 1923.

ПОЖАРЕВАЦ – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 0:1 (0:0)

Пожаревац – Стадион: Градски. Судија: Јелена Цветковић. Стрелац: Миладиновић из пенала у 63. минуту. Жути картони: Кухут, Станковић (Пожаревац), Ђорђевић, А. Савановић, Шћепановић (Црвена звезда).

ПОЖАРЕВАЦ: Ђаловић, Ташковић, Станковић (Туфегџић од 80`), Даничић, Јовановић, Морачанин (Шево од 64`), Мићић (Арсенијевић од 46`), Матејић, Драгутиновић (Максимовић од 75`), Кухут, Трутић.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Цетиња, Шћепановић, Ђорђевић, Миладиновић, Крстић, А. Савановић (Васовић од 90`), Тенков, Барјактаревић, Николић, Аранђеловић, Павловић (С. Савановић од 65`).