Тријумф Звезде у Новом Саду

98

Тријумфом против Војводине у Новом Саду од 1:2 у 4. колу Суперлиге Србије фудбалерке Црвене звезде оствариле су прву победу у новој сезони.

У првом полувремену није било голова, да би Звезда повела голом Александре Савановић у 67. минуту меча. Само осам минута касније досуђен је једанаестерац за наш тим, а Савановићева је још једном савладала голмана Новосађанки. Домаће су пред сам крај утакмице успеле да ублаже пораз голом Иване Малијар.

Победом против Војводине Црвена звезда је дошла до 6. позиције на табели са 5 бодова. Наредног викенда на програму је 5. коло у којем наша екипа дочекује Колубару.

ВОЈВОДИНА – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 1:2 (0:0)

Нови Сад – Судија: Ивана Чолаковић. Стрелци: Ивана Малијар у 89. минуту за Војводину, Александра Савановић у 67. и 75. минуту из пенала за Црвену звезду. Жути картони: Маговчевић, Петровић (Војводина), Тенков (Црвена звезда).

ВОЈВОДИНА: Перенчевић, Маговчевић, Гајдобрански, Денда, Савић (Добријевић 59`, Кривокапић 65`), Малијар, Милошевић, Петровић, Вуксановић (Тривић 33`), Бероња, Милановић.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Петровић, Шћепановић, Ђорђевић, Миладиновић, А.Савановић, Тенков, Мбапе Етоунди (С.Савановић 80`), Николић, Аранђеловић, Миловић (Васовић 86`), Павловић (Барјактаревић 67`).

Претходни текстГаврић: Гол за самопоуздање