Пораз Звезде после великог преокрета

79

Фудбалерке Црвене звезде доживеле су пораз у 3. колу Суперлиге од ТСЦ из Кањиже резултатом 3:4 (3:0).

Од сјаја до очаја. Та реченица најбоље описује исход меча у којем је наша екипа испустила огромну предност на полувремену и на крају изгубила.

Црвено-беле су одлично започеле меч и већ у 3. минуту преко Мбапе Етоунди су стигле до вођства. Наставиле су наше девојке са одличном игром и головима Ксеније Павловић у 32. и 40. минуту долазе до високог вођства од 3:0 на полувремену утакмице.

У наставку сусрета игра нашег тима се потпуно распала. Фудбалерке Црвене звезде су за само десет минут испустиле предност. Головима Мине Кецман, Иване Трбојевић и Милане Кнежевић ТСЦ је изједначио резултат у 64. минуту, да би Кецман својим другим поготком у самом финишу меча донела победу гошћама из Кањиже.

Следећег викенда на програму је 4. коло Суперлиге Србије за жене у којем Црвена звезда гостује Војводини у Новом Саду.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – ТСЦ 3:4 (3:0)

Београд – Стадион: Рајко Митић – југ вештачка трава. Судија: Андријана Дамјановић. Стрелци: Етоунди 3, Павловић 32. и 40. минут за Црвену звезду, Кецман 55, 90, Трбојевић 61. и Кнежевић 64. минут за ТСЦ. Жути картони: Шћепановић, А. Савановић, Етоунди (Црвена звезда), Шоти (ТСЦ).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Цетиња, Шћепановић, Поповић (од 48. Црњак), Миладиновић, Барјактаровић, А. Савановић, Тенков, Етоунди, Аранђеловић, Миловић, Павловић (од 79. С. Савановић).

ТСЦ: Ђапић, Дробњак, Кнежевић, Балаж, Шоти (од 69. Божић), Јелача, Кецман, Силуши, Трбојевић (од 87. Ивошевић), Јанков, Кермеци (од 47. Брадић).